wtorek

XV edycja Zawodów Narciarskich o Puchar Związku Banków Polskich


Weekend 22-24 lutego obfitował w wiele atrakcji. Ceremonia otwarcia XV Zawodów Narciarskich o Puchar ZBP odbyła się w piątek. Podczas tego wieczoru miało także miejsce losowanie numerów startowych.

 

W sobotni poranek na starcie stanęło 23 zawodników. Startujący podzieleni zostali na 4 kategorie. Wyniki już dostępne są do ściągnięcia!

 

Ceremonia rozdania trofeów, medali oraz nagród miała miejsce w Restauracji Koliba Pod Czarcim Kopytem na Równicy. Zwycięzcom puchary oraz nagrody rzeczowe wręczali, przedstawiciel Związku Banków Polskich oraz Kierownik Klubu Bankowca - Klaudiusz Kozłowski, przedstawiciel Sponsora, firmy Diners Club Polska - dyrektor Jacek Bochenek, a także przedstawiciel Fundatora Nagród Dodatkowych, firmy Ski Team - prezes Tomasz Piątkowski.
Ponadto w programie tego wieczoru był koncert kapeli WATRA oraz kabaretu góralskiego połączonego z degustacją tradycyjnych trunków regionalnych.

 

Większość zawodników wzięła udział w piątkowych warsztatach, których tematem było przygotowanie sprzętu narciarskiego do sezonu zimowego. Chętni mogli oddać swój sprzęt w ręce profesjonalisty i patrzeć jak krok po kroku przygotowywane są jego narty do sobotnich zawodów.

 

Dodatkowo w sobotę w godzinach 10:00 - 14:00 w specjalnie oznakowanym punkcie Ski Team ustawionym na stoku Czantoria można było nieodpłatnie testować najnowszy sprzęt narciarski.

 

W tej wyjątkowej atmosferze w gronie rodziny i przyjaciół rozpoczęliśmy sezon 2013. Wszystkim gościom serdecznie dziękujemy i zapraszamy na kolejne wydarzenia z cyklu Akademii Sportu Klubu Bankowca.

 

http://akademiasportu.klubbankowca.pl/index.php?act=EventDetailsView&itemId=23