Friday

IV Marathon Rowerowy MTB o Puchar ZBP i Liga Golfa Bankowców


IV Marathon Rowerowy MTB o Puchar ZBP

 

Akademia Sportu Klubu Bankowca zaprasza wszystkich pracowników sektora bankowo – finansowego, firm współpracujących ze środowiskiem bankowym oraz towarzystwa ubezpieczeniowe do wzięcia udziału w IV Marathonie Rowerowym MTB o Puchar ZBP. Maraton odbędzie się 18.05.2014, godz. 11.00, Piaseczno-Żabieniec, ul. Leśna 15 (stadion). Wszystkie Informacje dostępne są na stronie:www.mazoviamtb.pl

 

Sponsrem nagród będzie firma ESKOM IT Outsourcing & Solutions - integrator systemów informatycznych z kilkunastoletnim doświadczeniem na rynku. Dostarczająca i realizująca projekty w ramach asysty działów IT.

 

Turniej Golfa Bankowców

 

Mamy przyjemność zaprosić Państwa do udziału w kolejnej prestiżowej imprezie Akademii Sportu Klubu Bankowca. W roku 2014 zapraszamy na pole golfowe.  Po wielu latach nieobecności postanowiliśmy zachęcić Państwa do udziału w tej wyjątkowej grze, która dostarczy nie tylko emocji sportowych wywołanych rywalizacją ale również będzie świetną okazją do nawiązywania nowych znajomości oraz integracji z innymi uczestnikami.

 

Wraz firmą Polish Golf Tournament, która  organizuje turnieje oraz wydarzenia golfowe,  zaplanowaliśmy cykl imprez, które odbędą się na wybranych polach golfowych w kraju. Imprezy składać się będą z części turniejowej oraz części szkoleniowej w ramach Akademii Golfa. Dedykujemy je nie tylko osobom, które miały już okazje grać w golfa. Do udziału udziału w Akademii Golfa umożliwiającej zapoznanie się z podstawowymi zasadami gry, etykietą obowiązującą na polu golfowym a przede wszystkim z podstawowymi  uderzeniami  wykonywanymi podczas gry zapraszamy każdego pracownika Państwa firmy. Wszystko to podane w lekkiej i zabawnej formie.


  
Do Państwa  dyspozycji zatrudniamy najlepszych fachowców, którzy podczas tych kilku spotkań pokażą Państwu wszystkie uroki „Zielonego Sportu”. Zainteresowanym adeptom  golfa  zaproponujemy możliwość zdobycia Zielonej Karty, która będzie przepustką do dalszej gry.

 

Zawody sportowe zostaną przeprowadzone w 3 podstawowych klasyfikacjach: 
Klasyfikacja drużynowa - każdy bank może wystawić jedną lub kilka drużyn dwuosobowych. 
Klasyfikacja indywidualna - umożliwia rywalizację przedstawicielom banków, które nie wystawiły drużyn.
Klasyfikacja OPEN - klasyfikowani są pozostali uczestnicy Ligi (zaproszeni goście, osoby które zgłoszą akces i po weryfikacji zostaną przyjęte do  zawodów).

 

Terminarz zawodów:

  • Liga – Lisia Polana Golf Club – Warszawa 31.05 – 1.06
  • Liga - Binowo Park – Szczecin 07 - 08.06
  • Liga - Sierra Golf Club - Gdynia26 - 27.07
  • Liga Finał - Sobienie Królewskie G&CC - Warszawa 23 - 24.08

 

Zainteresowanych udziałem, proszę o zgłoszenie uczestnictwa do Klubu Bankowca na adres:
biuro@klubbankowca.com.pl

 

Regulamin Turnieju dostępny będzie wkrótce na stronie Klubu Bankowca w zakładce dokumenty do pobrania.