Sunday

XVII Zawody Narciarskie o Puchar Związku Banków Polskich


W niedzielę, 3 marca zakończyły się XVII Zawody o Puchar Związku Banków Polskich. Podobnie jak w roku ubiegłym zawody odbyły się na stoku Skrzyczne w Szczyrku.

Sportowe zmagania rozpoczęły się w niedzielę. Zawody w slalomie gigancie były rozgrywane w 6 kategoriach: Dzieci, Kobiety Bankowcy, Kobiety Przyjaciele, Mężczyźni Bankowcy, Mężczyźni Przyjaciele oraz Najmłodszy Zawodnik. Naszą najmłodszą zawodniczką była 4 letnia Julia Gierczak, która pokonała tę trudną trasę. Pomimo nie sprzyjających warunków pogodowych wszyscy spisali się na medal i ukończyli zawody. Niestety zwycięzca może być tylko jeden. Po zakończeniu zawodów rozpoczęła się ceremonia dekoracji zwycięzców. Nagrody w kategoriach: Kobiety Bankowcy i Kobiety-Przyjaciele wręczał Pan Grzegorz Cimochowski z firmy Deloitte, a w kategoriach: Dzieci, Najmłodszy Zawodnik, Mężczyźni-Bankowcy, Mężczyźni-Przyjaciele - Kierownik Klubu Bankowca, Klaudiusz Kozłowski.

Partnerem Zawodów była firma Deloitte, która przygotowała dodatkowo nagrody dla zwyciężczyń w kategoriach Kobiety Bankowcy i Kobiety-Przyjaciele. Kolejnym sponsorem była firma Ingenico. Serdecznie dziękujemy za wsparcie.

 

Czytaj WIĘCEJ...