SPONSORZY:


Partner

Sponsor

PATRONI MEDIALNI:


01.03.2019 do 03.03.2019

XVII Zawody Narciarskie o Puchar Związku Banków Polskich

Szczyrk,  1-3 marca 2019 r.

 

W niedzielę, 3 marca zakończyły się XVII Zawody o Puchar Związku Banków Polskich. Podobnie jak w roku ubiegłym zawody odbyły się na stoku Skrzyczne w Szczyrku.

Sobota była dniem treningu prowadzonego przez firmę SkiRacingDays, w której kadrę trenerską tworzą głównie byli i aktualni zawodnicy startujący w Pucharze Polski, Carvingowym Pucharze Polski, a także w Alpejskim Pucharze Świata. Pracowali oni nad techniką naszych zawodników, a także zorganizowali próbny slalom przed niedzielnymi zawodami. Po południu w biurze zawodów, przeprowadziliśmy losowanie numerów startowych. Wieczorem wszyscy spotkaliśmy się podczas uroczystej kolacji, której gwiazdą był stand-uper Tomasz Jachimek. Występ tego znanego artysty wprowadził wszystkich w wyśmienite nastroje.

Sportowe zmagania rozpoczęły się w niedzielę. Zawody w slalomie gigancie były rozgrywane w 6 kategoriach: Dzieci, Kobiety Bankowcy, Kobiety Przyjaciele, Mężczyźni Bankowcy, Mężczyźni Przyjaciele oraz Najmłodszy Zawodnik. Naszą najmłodszą zawodniczką była 4 letnia Julia Gierczak, która pokonała tę trudną trasę. Pomimo nie sprzyjających warunków pogodowych wszyscy spisali się na medal i ukończyli zawody. Niestety zwycięzca może być tylko jeden. Po zakończeniu zawodów rozpoczęła się ceremonia dekoracji zwycięzców. Nagrody w kategoriach: Kobiety Bankowcy i Kobiety-Przyjaciele wręczał Pan Grzegorz Cimochowski z firmy Deloitte, a w kategoriach: Dzieci, Najmłodszy Zawodnik, Mężczyźni-Bankowcy, Mężczyźni-Przyjaciele - Kierownik Klubu Bankowca, Klaudiusz Kozłowski.

Partnerem Zawodów była firma Deloitte, która przygotowała dodatkowo nagrody dla zwyciężczyń w kategoriach Kobiety Bankowcy i Kobiety-Przyjaciele. Kolejnym sponsorem była firma Ingenico. Serdecznie dziękujemy za wsparcie.


 

 

powrót